Menu Zamknij

Inspiring Fuckups vol. 9 - wiosna 2021

23.02.2021

Inspiring Fuckups to niewątpliwie jedno z najbardziej wartościowych i ciekawych wydarzeń 2021 roku towarzyszące Konferencji Inspiring Solutions. Wezmą w nim udział założyciele dynamicznie rozwijających się startupów, którzy na swojej drodze do sukcesu napotkali niejeden problem. O tym, jak sobie z nimi poradzili, usłyszycie już w dniach 8-10 marca 2021 r. 

Pierwszym prelegentem, który otworzy Inspiring Fuckups 8 marca będzie dr Krzysztof Wojewodzic, prezes Escola S.A. tworzącej aplikacje mobilne i webowe. Jest autorem pierwszego w Polsce podręcznika w 100% webowego, zatwierdzonego przez MEN oraz autorem kursów MOOC, z których skorzystały tysiące osób. Co więcej, współtworzył aplikacje edukacyjne pobrane przez miliony użytkowników. Znany również jako Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pisze o tematyce edukacyjnej dla GoMobi oraz InnPoland. Na zaproszenie The Economist reprezentował Polskę na m.in. World Economic Forum w Davos czy Global Agenda w Londynie. 

Kolejną inspirującą prelekcję 9 marca poprowadzi Kasia Lechka – startuperka, Product Manager i konsultant ds. innowacji. W swojej karierze Kasia pracowała dla m.in. Banku Światowego, NGOs i startupów w takich sektorach jak edtech, fintech, social media i transport. Kasia jest co-founderką francuskiego eco-startupu Gester oraz kieruje paryskim Chapterem Fundacji PLUGin promującej polskie innowacje za granicą.

Równie wartościowe spotkanie 10 marca poprowadzi dr Kamil Gemra – partner zarządzający InnerValue, były wiceprezes zarządu Domu Maklerskiego INC S.A oraz agencji ratingowej INC Rating. Jest członkiem rady nadzorczej Movie Games S.A. W swojej pracy zawodowej, jak i naukowej, zajmuje się finansowaniem przedsiębiorstw, rynkiem obligacji oraz komunikacją z inwestorami. Pracował jako doradca dla największych firm notowanych na GPW. Wielokrotnie jako ekspert rynkowy udzielał komentarzy dla biznesowych stacji telewizyjnych i innych mediów finansowych oraz prowadził wykłady i szkolenia z zakresu inwestowania. 

Prelegentem zamykającym wydarzenie Inspiring Fuckups będzie Adrian Gamoń. Jako strateg marki i ekspert z zakresu komunikacji marek i social media, pomaga firmom i instytucjom tworzyć skuteczną komunikację spójną z wartościami i potrzebami ich klientów. Tworzy również kampanie oraz wspiera firmy w procesach zmian. Współpracował m.in. z markami takimi jak Skanska Polska, Betacom, RMF MAXXX, Empik czy BOŚ Bank. Spełnia się jako twórca i opiekun merytoryczny oryginalnego kierunku studiów podyplomowych w AGH w Krakowie: „Social Media & Content Marketing”. Autor i wydawca raportu „LinkedIn w Polsce w 2021 roku”.

Inspiring Fuckups to wydarzenie, którego nie można przegapić. To solidna dawka wiedzy wyciągniętej z, jak się okazuje, nie zawsze usłanych różami ścieżek kariery naszych prelegentów. Zapraszamy na solidny zastrzyk motywacji do działania oraz pomysłów na rozwiązanie problemów zawodowych.

Czekamy na Was w dniach 8-10 marca!

Udział w wydarzeniu jest darmowy, link do transmisji na naszym profilu na Facebooku oraz pod przyciskiem obok!