Biznes oraz IT coraz częściej idą ze sobą w parze. Jeśli interesujesz się programowaniem, a nie straszne ci są tematy biznesowe, koniecznie zapisz się na Inspiring Hackathon, organizowany w ramach Konferencji Inspiring Solutions!

Co jeszcze mogłoby Cię przekonać? Tegorocznym partnerem tego wydarzenia jest Bank Zachodni WBK, zaś sam Hackathon odbędzie się nigdzie indziej, lecz na Stadionie Narodowym! Maraton programowania, w czasie którego będą wcielane w życie wyzwania przygotowane przez naszego partnera, a towarzyszyć będzie temu świetna atmosfera współpracy i rywalizacji.

Zadanie, które przed Wami stoi jest niezwykle proste, ale i również interesujące. Zostaną Wam udostępnione specjalnie na tę okazję przygotowane dane, z którymi spotyka się na co dzień każdy z analityków Banku Zachodniego WBK oraz narzędzia Data Science Lab, w którego skład wchodzi m.in. HBase, Hive, Spark, Python, R, Tesorflow. Dostęp do nich będzie zapewniony poprzez Amazon Web Services. Waszym zadaniem będzie połączenie udostępnionych danych bankowych z dowolnymi otwartymi zbiorami danych, API jak na przykład baza KRS, EDG czy też bazy ogólnodostępnego Centralnego Repozytorium Informacji Publicznej.

Odkryjcie to, czego nikt jeszcze nie odkrył! Wcielcie się w rolę Data Scientist i stwórzcie nową aplikację, ciekawą analizę czy spektakularną wizualizację.

Liczymy na waszą kreatywność – na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!


Nie może Cię to ominąć!

Zgłoszenia przyjmujemy grupowo (2-5 osób) lub indywidualnie. Z indywidualnych zgłoszeń kompletowane będą drużyny.
Regulamin dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2mg18Al

Inspiring Hackaton

Yes
Maybe
No