Grzegorz Zaletański External Conference Manager

Grzegorz Zaletański

Jeśli kiedykolwiek pomyślisz, żeby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady, nie zapomnij zabrać ze sobą Grzegorza zwanego Grzańcem – nie znajdziesz lepszego przewodnika po jego rodzinnych stronach.

Ale ten miły i sympatyczny chłopak będzie świetnym kompanem nie tylko podczas podróży w Bieszczady – gdziekolwiek się z nim wybierzesz, będzie to niezapomniana przygoda. Dlatego Grzegorz opiekować się będzie zespołem Konferencji Zewnętrznej i razem z nim rozpromujesz Inspiringa na uczelniach w całej Polsce… i nie tylko! W zeszłej edycji zaprosił na konferencję grupę studentów z Wilna. Teraz na pewno będzie chciał to powtórzyć. Jeśli zdecydujecie się dołączyć do jego zespołu, na pewno obdarzy was taką miłością, jaką darzy drzewka z gatunku Żywotnik Zwyczajny, potocznie zwany tują.

Grzegorz posiada niesamowity dar perswazji, o czym dowiódł niejednokrotnie podczas licznych projektów, ale też i imprez. Oczywiście, jeśli już o nich wspominamy, należy zaznaczyć, że po rozpoczęciu studiów na drugim kierunku – politologia na UW – Grzegorz zachowuje się bardzo odpowiedzialnie.

Jeśli chcecie poznać tę barwną postać i razem z nim przemierzyć Polskę wzdłuż i wszerz, dołączcie do zespołu Konferencji Zewnętrznej.

MY SESSIONS