Emilka Parol HR Manager

Emilka Parol

Choć Emilka nie należy do osób o wzroście na miarę koszykarza, to i tak nie sposób jest jej nie zauważyć – to dzięki promiennemu uśmiechowi, którym obdarza każdego oraz rudych włosach (swoją drogą, czy nie robią one z Emilki wzorowego Inspiringowca w naszym pomarańczowym projekcie?).

To studentka socjologii z pasji do ludzi, więc nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej HR manager. Swoją pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem do życia potrafi zarazić nawet najbardziej ponurego i zamkniętego w sobie informatyka, a nawet zachęcić go do zaszczycenia nas swoją obecnością na Konferencji IS!

Choć Emilka nie zna się zbytnio na IT czy biznesie, nadrabia swoimi innymi, artystycznymi zainteresowaniami. Spełnia się jako zawodowa tancerka, a nawet w głębi duszy marzy jej się wydanie podręcznika „Jak sprawić żeby ludzie Cię lubili czyli tajemna sztuka small-talków od kuchni” (do kupienia tylko w najlepszych księgarniach). W wolnych chwilach, kiedy marzy jej się relaks i chwila zapomnienia, zatraca się w głębiach internetu, oglądając słodkie psinki (psinki, nie psy czy pieski).

MY SESSIONS