Marek Wrucha Logistics Manager

Marek Wrucha

Ten niepozorny i przebojowy Inspiringowicz po bliższym poznaniu okazuje się mistrzem Logistyki! Optymalizacja czasu i znajdowanie najprostszych rozwiązań wychodzi mu bez trudu, bo z natury lubi ułatwiać życie sobie i innym. Wszystko musi być na papierze – nasz Leader Logistyki zapisuje swoje poczynania i zobowiązania, aby nie pominąć żadnej rzeczy w swoim zabieganym życiu.

Oprócz drygu logistycznego, Marek ma za sobą setki naprawionych komputerów i telefonów, ale jeśli myślicie, ze jest on geek’iem – mylicie się! Instruktor narciarstwa, czy fan enduro to jego drugie oblicze. Nie traci czasu na głupoty i nie cierpi, jak to on określa, ‘butowania’. Dlatego nic dziwnego, że zawsze pełnym energii krokiem porusza się w kierunku najbliższego przystanku i unika zbędnych kilometrów na pieszo.

Nasz niespełniony geograf jest bardzo towarzyską i wyrozumiałą osobą. Do swojej drużyny będzie potrzebował osób konkretnych i zorganizowanych. Marudzenie nie wchodzi w grę, ale konstruktywna krytyka, która doprowadzi do udoskonalenia pracy teamu, jest jak najbardziej na miejscu. Praca z nim to czysta przyjemność i mega fun, dlatego nie lękajcie się by dołączyć do jego trudnej działki. Wasza praca stanie się zabawą!

MY SESSIONS