Wojtek Szerszeń External Conference Manager

Wojtek Szerszeń

Wojtek Szerszeń ma z tym denerwującym owadem tylko jedno wspólnego – swoją energię. Jeśli szukacie osoby, która jest niezmordowana dowolną ilością tasków na asapie, a spanie 3 godzin nie jest dla niej przeszkodą, to trafiliście doskonale – oto on, w całej swojej krasie. Coś takiego jak “chwila odpoczynku” w jego przypadku absolutnie nie istnieje, co przekłada się doskonale na jego możliwości w trakcie projektów – wszystkim członkom jego ekipy zaleca się stosowne środki pobudzające.

Nie dość, że Szerszeń jest – jak owad, którego utożsamia – niezwykle wytrzymały, to w przeciwieństwie do niego budzi się z uśmiechem każdego ranka, niezależnie od wydarzeń poprzedniego wieczoru. W przeciwieństwie do swojego poprzednika jest paskudnie wręcz przyjazny – bycie duszą towarzystwa oraz rzucanie genialnymi, często bardzo rozrywkowymi pomysłami przychodzi mu z łatwością, której wielu mogłoby się powstydzić. Nie akceptuje on również czegoś takiego jak “porażka” – dowolny problem jest jedynie szansą na dalszy rozwój. Tak, zbyt dobrze wiemy jak to brzmi.

Prywatnie Szerszeń jest amatorem muzyki polskiej, starającym się wykuć na pamięć możliwie największą ilość piosenek. Chociaż często koledzy mają mu to za złe, nie ustaje on w swoich trudach, a dowolne próby wskazania mu innej drogi spełzają na porażce. Na szczęście ma jednak on swoją wadę – piłkę nożną, która pomimo usilnych prób wciąż wymyka mu się spod kontroli.

MY SESSIONS