Michał Wilkowiecki Special Events Manager

Michał Wilkowiecki

Michał łamie wszelkie stereotypy typowego pasjonata IT – jest osobą niezwykle społeczną, która tak bardzo polubiła pracę z ludźmi, że porzuciła tabelki w Excelu na rzecz przygotowywania ankiet.

Ten startupowy świr o błyskotliwym spojrzeniu na świat i specyficznych powiedzonkach, z chęcią wprowadzi Was w świat nowinek technologicznych i – popijając dobre piwo, którego jest fanem – chętnie podejmie z Wami dyskusję na każdy temat – filozofia, polityka, ekonomia – w każdej z tych dziedzin Michał z ujmującym uśmiechem wytłumaczy Wam, dlaczego nie macie racji. Przy odrobinie szczęścia dowiecie się również, czy chwytliwa nazwa firmy jest ważniejsza od tego czym się zajmuje i dlaczego szanuje bezwarunkowy dochód podstawowy jak własną babcię.

Audytor z przypadku, socjolog z zamiłowania i pasjonat IT mimo woli – Wilku to po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, gdziekolwiek by ono nie było.

Jako dumny weteran działki ‘merytoryka’ w tym roku został mianowany specjalistą do spraw niemożliwych, czyli drugiego w historii projektu Hackathonu.

MY SESSIONS