Karolina Czok Project Manager & Chief Financial Officer

Karolina Czok

Oto i ona, Karolina Czok, Karo, specjalistka od faktur, która ma ich tysiące rozliczonych na koncie, prawa ręka koordynatora. Niesamowicie zorganizowana, pracowita i odpowiedzialna, a zarazem kochana oraz zawsze uśmiechnięta. Karo to niewątpliwie jedyna osoba, która wie lepiej od pana koordynatora co zrobić, potrafi mu czytać w myślach i znosić twardo jego humorki.

Poza podbijaniem rekordów liczby rozliczonych faktur, Karolina kryje w sobie też osobę bardzo towarzyską oraz chętną do kulturalnych wyjść na miasto nocą w doborowym towarzystwie. Lecz oczywiście wszystko z umiarem, gdyż Karo jest pilną studentką na kierunku MIESI na SGHu, a także na Uniwersytecie Warszawskim na kognitywistyce.

W wolnym czasie, w przerwie od życia studenckiego przeplatanego z finansami, Karolina staje się fanką niezwykle ciekawej aktywności wymagającej umiejętności łączenia faktów oraz nieprzeciętnej inteligencji – puzzli. Więc jeśli tylko jesteście fanami tej samej aktywności, czy też chcecie poznać jej kota Ebola, wpadajcie tłumnie do Bielska-Białej, miasta rodzinnego Karoliny.

MY SESSIONS