Patryk Kukla Project Manager

Patryk Kukla

Jak przystalo na prawdziwego koordynatora dumnie glosi teze „po co milosc skoro jest Inspiring?”. Także dziewczyny przygotujcie się i nie rozczarujcie faktem, że serce szefa szefów jest już zajęte.
Na pierwszy rzut oka spokojny, opanowany, mający wszystko pod kontrolą. Nie dajcie się oszukać! Nasz koordynator ma wiele twarzy! Łapie Cie sentymentalny nastrój i masz ochotę pochillować? Bez problemu zaśpiewa Ci do snu wszelkie możliwe piosenki Jacka Kaczmarskiego, bo jest jego niekwestionowanym i największym fanem. Rozpiera Cię energia i nie wiesz co z nią zrobić? Nic prostszego. Patryk to prawdziwy fan sportu – bieganie o 7 rano w niedzielę nie jest dla niego żadnym wyzwaniem. Możecie w jego towarzystwie łamać wszystkie kości – pierwszą pomoc opanował do perfekcji.
Patryk po mistrzowsku łączy pracę i dobrą zabawę – nie bez powodu jego wakacyjna praca polegała na opracowywaniu mistrzowskiej strategii marketingowej wina. Tak, degustacja była zdecydowanie jednym z ważniejszych punktów planu dnia.
W sprawach projektowych Patryk pilnuje, żeby wszystko zawsze było na miejscu. Nawet najbardziej opornych w końcu nauczy, co to jest Basecamp i jak z niego korzystać. W przypadku goniącego terminu zawsze z powagą zapyta „Kolego, ile udało Ci się już zrobić?”. Czujny wzrok koordynatora nie opuszcza nikogo, dlatego wszyscy jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja Inspiringa poleci w kosmos rakietą, której Patryk będzie najlepszym kapitanem!

MY SESSIONS