Łukasz Kreft PROJECT MANAGER

Łukasz Kreft

Jako koordynator Łukasz pierwszorzędnie zadba o to, żeby wszystko sprawnie funkcjonowało – zarówno przebieg całorocznego projektu, jak i atmosfera w teamie.
Łukasz posiada zatrważający wręcz zasób wiedzy. Big Data? User Experience? Nowe technologie? Wszystkie powyższe kwestie ma w małym paluszku i może o nich opowiadać godzinami (a poziom elokwencji również ma niebanalny). Swoje zamiłowania do przedmiotów ścisłych świetnie łączy z humanistyką – jest studentem prawa. To brzmi dumnie!

Nasz mężny koordynator również często potrafi się popisać umiejętnościami perswazyjnymi. Jego niewiarygodnemu wdziękowi osobistemu padają nie tylko kobiety – wielcy kontrahenci, dyrektorzy i grube ryby nie mają cienia wątpliwości, żeby królowi Inspiring Solutions oferować splendor i wielkie pieniądze.

Powyższy opis dość jednoznacznie wskazuje, że Łukasz to istny geniusz, który potrafi ogarniać milion rzeczy naraz w niewiarygodnie szybkim tempie. Jednak nie dajcie się zmylić pozorom – nie jest on typowym nerdem, który nie wyściubia nosa zza książek. Jako że pochodzi z Trójmiasta, gdy tylko poczuje wiatr we włosach, zabiera swoją deskę z latawcem i rzuca się w wir kitesurfingowej przygody. Jest również corocznym bywalcem Open’er Festival, lubując się w wielu różnorodnych gatunkach muzycznych.

Z takim koordynatorem tegoroczna edycja Inspiring Solutions wydaje się być jeszcze bardziej pomarańczowa!

MY SESSIONS