Adam Piszczek Project & Corporate Partnership Manager

Adam Piszczek

Jeżeli ktoś myśli, że nie ma na świecie idealnego kandydata na inspirującego koordynatora to jeszcze nie poznał Adama Piszczka, który zadba o to, by ta konferencja pozostała w Waszej pamięci jako niezapomniane wydarzenie.

To jego trzeci Inspiring, w poprzednich był finansowym świrem – co zabawne, ponieważ ma w zwyczaju rozrzucać hajs na prawo i lewo, lecz kiedy przychodzi co do czego, to żadna złotówka z budżetu mu nie umknie, a już tym bardziej żadna zapomniana faktura. Ten wieczny student pierwszego roku prawdopodobnie w poprzednich życiach był szefem każdej z działek. Adam to człowiek o wielu twarzach i talentach: filozof, historyk, okazyjnie team lider CP, niespełniony grafik, piwowar, rekin finansjery z zamiłowaniem do biznesu, IT oraz, co najważniejsze – szefowania.

Dzięki swojemu zorganizowaniu i profesjonalizmowi zadba, aby projekt przebiegał zgodnie z ustalonym planem niczym dobrze przeprowadzone pytanie ze spisaną wcześniej agendą. Pomimo wielu zainteresowań w jego życiu zasadniczo liczą się tylko trzy rzeczy: startupy, piwo i Inspiring.

MY SESSIONS