Nguyen Thi Thuy Linh Promotions Manager

Nguyen Thi Thuy Linh

Nguyen Thi Thuy Linh – prawdopodobnie żaden z członków naszego teamu nie jest w stanie w pełni poprawnie wymówić jej nazwiska, dla nas to po prostu Lin. Ta przeurocza dziewczyna z azjatycką krwią w żyłach to prawdziwie czynny wulkan, eksplodujący energią, kreatywnością i szerokim uśmiechem, który niejednokrotnie poprawi wam resztę dnia.

Co do energii i kreatywności, Lin ma sporo sposobów na to, w jaki sposób wykorzystać to, co w niej drzemie. Od dziecka jej pasją jest rysowanie, a z biegiem czasu rolę papieru zastępuje u niej puste okno photoshopa. To właśnie Lin jest odpowiedzialna za promocję Inspiringa i zanim dzieła wychodzące spod jej ręki zaczną lądować na aukcjach, cieszymy się, że trafiają na nasz fanpage.

Można spekulować, co bardziej inspiruje ją do tworzenia – wieczory spędzone z kryminałami Agathy Christie, czy regularne weekendowe wypady do klubu Sketch, jednak jedno jest pewne. Jeśli podczas procesu twórczego, nasza Lin zrobi się głodna, a wy będziecie w pobliżu, to przy odrobinie szczęścia spróbujecie najlepszej azjatyckiej kuchni w swoim życiu.

MY SESSIONS